Główna » Archiwum wpisów
Kończy się powoli czas gminnych olimpiad przedmiotowych. Powoli, ponieważ do ostatniej będziemy musieli zaczekać jeszcze dwa tygodnie. Będzie to olimpiada z matematyki, a naszą szkołę reprezentować będą na niej Jakub Jelito i Bartosz Góra. Po tej olimpiadzie nadejdzie czas na podsumowanie, które będzie miało miejsce w naszym nowo powstałym miesięczniku "Szkolne ciekawostki" jak i w osobnym artykule, który po matematycznej olimpiadzie ukaże się na naszej stronie.
Załączniki: Obraz 1
Kategoria: Nauka | Wyświetleń: 284 | Dodał: Pagórek | Data: 01.17.2014 | Komentarze (0)

Już w ten piątek 20 grudnia oficjalnie zakończymy rok kalendarzowy w szkole. Jutro będzie ostatni w tym roku dzień lekcji, gdyż w piątek odbędą się wigilie klasowe.
Załączniki: Obraz 1
Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 109 | Dodał: Pagórek | Data: 12.18.2013 | Komentarze (0)

Samorząd Uczniowski:
Opiekun SU - mgr Krystyna Kosowicz
Przewodniczący SU - Jakub Harupa
Zastępca przewodniczącego - Bartosz Góra
Protokolant SU - Lena Zatorska
Kronikarz SU - Zuzanna Staszewska
Poczet sztandarowy SU - Łukasz Paczkowski, Zofia Thiel, Hanna Thiel, Aleksandra Małecka, Hanna Wojewódzka
Pozostali członkowie SU - Karolina Kiec, Aleksandra Olszewska, Emil Styra, Agnieszka Sieradzka, Karolina Wiśniewska
Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 164 | Dodał: Pagórek | Data: 12.10.2013 | Komentarze (0)

« 1 2 3 4 5