Główna » Nauka
Drodzy Uczniowie! Najprawdopodobniej znacie już swoje oceny prognozowane na koniec roku. Jeżeli walczycie o stypendium, czzerwony pasek albo po prostu o promocję do następnej klasy to macie jeszcze miesiąć na poprawę zachowania i ocen. Powodzenia!
Kategoria: Nauka | Wyświetleń: 167 | Dodał: Pagórek | Data: 05.19.2015 | Komentarze (0)

W sobotę odbył się 1 dzień otwarty w naszej szkole dla przedszkolaków. Program obejmował zajęcia w salch, występy artystyczne oraz ćwiczenia na sali sportowej. Na parterze można było poczęstować się ciastkiem, ciastem lub napić się soku.
Kategoria: Nauka | Wyświetleń: 190 | Dodał: Pagórek | Data: 11.24.2014 | Komentarze (0)

Już dzisiaj w naszej szkole o 10 rozpoczną się kwalifikacje wojewódzkie Opolskiego Konkursu Informatycznego OKTI 2014, w którym udział weźmie 5 osób z naszej szkoły: - Kacper Mackiewicz - Bartosz Góra - Zofia Thiel - Łukasz Paczkowski - Lena Zatorska. Życzymy powodzenia!
Kategoria: Nauka | Wyświetleń: 150 | Dodał: Pagórek | Data: 05.05.2014 | Komentarze (0)

Z żalem informujemy, iż po "zweryfikowaniu" pracy z języka polskiego Bartka Góry okazało się, że Bartkowi wg kuratorium "nie wystarczyło" procentów do awansu na etap wojewódzki tego konkursu. sad
Kategoria: Nauka | Wyświetleń: 145 | Dodał: Pagórek | Data: 02.10.2014 | Komentarze (0)

W styczniu odbyło się sześć olimpiad przedmiotowych. Uzyskaliśmy jeden awans na etap wojewódzki, 2 miejsca na podium i jeszcze jedno miejsce w pierwszej piątce. Bardziej szczegółowo zostało to opisane tu.
Kategoria: Nauka | Wyświetleń: 184 | Dodał: Pagórek | Data: 02.03.2014 | Komentarze (0)

Kończy się powoli czas gminnych olimpiad przedmiotowych. Powoli, ponieważ do ostatniej będziemy musieli zaczekać jeszcze dwa tygodnie. Będzie to olimpiada z matematyki, a naszą szkołę reprezentować będą na niej Jakub Jelito i Bartosz Góra. Po tej olimpiadzie nadejdzie czas na podsumowanie, które będzie miało miejsce w naszym nowo powstałym miesięczniku "Szkolne ciekawostki" jak i w osobnym artykule, który po matematycznej olimpiadzie ukaże się na naszej stronie.
Załączniki: Obraz 1
Kategoria: Nauka | Wyświetleń: 284 | Dodał: Pagórek | Data: 01.17.2014 | Komentarze (0)