Główna » Archiwum wpisów

Naszą szkołę reprezentowało 5 uczennic: Marta Galas, Małgorzata Małecka, Aleksandra Konopka, Karolina Kiec i Vivien Klimek.

Laureatami zostały 3 uczennice:

Marta Galas z klasy I a – opiekun Marzanna Trochimiuk
Małgorzata Małecka z klasy II a – opiekun Urszula Oleksin
Vivien Klimek z klasy VI b

Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 113 | Dodał: Pagórek | Data: 05.11.2015 | Komentarze (0)

21 marca odbył się w naszej szkole gminny konkurs kroszonkarski. W klasach I-II pierwsze miejsce zajęły ex equo Marta Galas oraz Małgorzata Małecka, a 2 miejsce otrzymała Julia Grudniewska. W kategorii klas III-IV trzecie miejsce zajęła Marta Marciniak, a jeśli chodzi o klasy piąte i szóste to na pierwszym stopniu podium stanęły Vivien Klimek i Aleksandra Konopka, a na drugim Karolina Kiec.

Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 143 | Dodał: Pagórek | Data: 05.11.2015 | Komentarze (0)

W konkurie na najładniejszą szopkę betlejemską mieliśmy kilka kategorii. We wszystkich przyznano nagrody. Miejsca uczniów w załączniku.
Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 122 | Dodał: Pagórek | Data: 02.03.2015 | Komentarze (0)

Już jutro - 17.12.2014 roku - uczniowie obecnych 6-tych klas podejdą do próbnego egzaminu szóstoklasisty, który pierwszy raz obejmuje język angielski. Będzie także matematyka i język polski. Zmieniła się formuła testu, jak w praktyce będzie to wyglądało? Przekonamy się jutro! Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej, ale nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej!
Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 106 | Dodał: Pagórek | Data: 12.16.2014 | Komentarze (0)

Z okazji Andrzejek, w piątek 28 listopada, każdy uczeń mógł skorzystać w bibliotece szkolnej z andrzejkowych wróżb. Wróżka , na wesoło, przepowiadała przyszły zawód, imię wybranki lub wybranka, zdradzała co mówią gwiazdy, określała charakter w zależności od wybranego koloru lub kwiatka. Oczywiście, każdy uczeń miał świadomość, że to tylko zabawa i nikt nie bierze odpowiedzialności za nie spełnione wróżby. Przerwy lekcyjne, w tym dniu, umilały uczniom dyskotekowe rytmy.
Załączniki: Obraz 1 ·Obraz 2
Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 124 | Dodał: Pagórek | Data: 12.08.2014 | Komentarze (0)

W dniu 18 listopada we wtorek odbył się apel o odzyskaniu niepodległości. Stało się to 11 listopada 1918 roku. W apelu występowali uczniowie z klasy 5a.
Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 156 | Dodał: Pagórek | Data: 12.01.2014 | Komentarze (0)

W czwartek 20.11.2014 r. odbył się apel, w którym poruszano tematy związane z prawami dziecka. Swoje prezentacje na ten temat przedstawiło dwóch uczniów z 6a, czyli Mateusz Schenk oraz Michał Piekaruś. Wszystkie slajdy obydwóch pokazów czytał inny uczeń z 6a, mianowice Bartosz Góra.
Załączniki: Obraz 1
Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 157 | Dodał: Pagórek | Data: 12.01.2014 | Komentarze (0)

W sobotę odbył się 1 dzień otwarty w naszej szkole dla przedszkolaków. Program obejmował zajęcia w salch, występy artystyczne oraz ćwiczenia na sali sportowej. Na parterze można było poczęstować się ciastkiem, ciastem lub napić się soku.
Kategoria: Nauka | Wyświetleń: 190 | Dodał: Pagórek | Data: 11.24.2014 | Komentarze (0)

Już za niedługo Dzień Wszystkich Świętych. Z tej okazji uczniowie robili grafiki. Oto niektóre z nich.
Załączniki: Obraz 1 ·Obraz 2 ·Obraz 3 ·Obraz 4
Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 111 | Dodał: Pagórek | Data: 10.28.2014 | Komentarze (0)

We wtorek 14 października uczniowie z Samorządu Uczniowskiego pokazali piękną kademię dla nauczycieli. Cały spektakl przygotowała pani bibliotekarka Krystyna Kosowicz. Uczniowie przygotowali pełen humoru program akademii, w którym znalazły się satyryczne scenik, fraszki, wierszyki oraz vademecum nauczyciela. Największe poruzenie wśród nauczycieli wywołała litera Z. Brzmiało to tak: Z - Zebranie Rady Pedagogicznej - forma spędzania czasu przez nauczyciela polegająca na integrowaniu się z innymi nauczycielami, w tak zwanym gronie podczas teatru jednego aktora, którym najczęściej bywa dyrektor.
Załączniki: Obraz 1
Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 124 | Dodał: Pagórek | Data: 10.20.2014 | Komentarze (0)

« 1 2 3 4 5 »