Główna » Artykuły

Łącznie wpisów w katalogu: 4
Pokazano wpisów: 1-4

W listopadzie odbyło się 5 olimpiad przedmiotowych na etapie szkolnym. Był to język polski, angielski, niemiecki, historia i matematyka.
Nauka | Wyświetleń: 133 | Dodał: Pagórek | Data: 12.01.2014 | Komentarze (0)

W styczniu odbyło się 6 etapów gminnych. Były to olimpiady z przyrody, matematyki i historii oraz języka niemieckiego, angielskiego i polskiego.
Nauka | Wyświetleń: 228 | Author: Bartosz Góra | Dodał: Pagórek | Data: 02.03.2014 | Komentarze (0)

W dzisiejszych czasach picie alkoholu i tego promowanie jest wszechobecne. Młodzież uwielbia imprezowanie i idzie w ślady swych kolegów, którzy nierzadko nie znają umiaru w piciu, lub też młodzi ludzie jako pierwsi zaczynają dużo pić, by się popisać. Młodzi ludzie boją się odrzucenia przez rówieśników, swych znajomych. Dają łatwo się namówić na spożywanie alkoholu. "Nie pijesz? Nie bądź śmieszny" - te słowa na nich działają. Dla dzisiejszych nastolatków picie alkoholu to akt kozactwa, popisania się. Treść tego artykułu dotyczy jednakże także (zbyt) wiele osób w starszym wieku.
Stop nałogom! | Wyświetleń: 267 | Author: Bartosz Góra | Dodał: Pagórek | Data: 01.24.2014 | Komentarze (0)

Poniżej przedstawiamy wyniki naszych uczniów. Zwycięzcy będą wypisani wytłuszczonym drukiem.
Sport | Wyświetleń: 396 | Author: Bartosz Góra | Dodał: Pagórek | Data: 01.21.2014 | Komentarze (0)