Główna » Archiwum wpisów

Na platformie Wirtualna Polska działa gra Triviador. Są tam dziesiątki tysięcy pytań o wszystko. Zapraszam do wspólnej zabawy. Jeśli ktoś chciałby zagrać razem z nami to można dołączyć do klanu PSP nr 3 Zdzieszowice. Można ją także znaleźć w zakładce na naszej stronie "Gry online". Jest ona w kategorii Łamigłówki. Żeby zagrać należy wcisnąć przycisk 'Pobierz na PC'.

Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 201 | Dodał: Pagórek | Data: 09.25.2014 | Komentarze (1)

Dwa tygodnie temu pani dyrektor rozpoczęła rok szkolny w naszej szkole. Skończyło się już leniuchowanie, teraz trzeba codziennie rano wstawać, żeby zdążyć do szkoły.
Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 127 | Dodał: Pagórek | Data: 09.15.2014 | Komentarze (0)

W piątek byłem w Opolu w teatrze im. Jana Kochanowskiego na sztuce pt. "Opowieści z Narnii". Spektakl był bardzo oryginalny, a także dopasowany do utworu. Zgodność spektaklu z treścią książki była ogromna. Efekty z podnoszącą się sceną, obrotowym parkietem wzbudziły wśród publiczności, a także u mnie ogromne emocje. Spektakl trwał 110 minut z przerwą. Polecam.

Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 160 | Dodał: Pagórek | Data: 06.15.2014 | Komentarze (0)

13 maja w naszej szkole odbędzie się Dzień Europy. Każda klasa dostała z przydziału jakieś państwo i ma je właśnie 13 maja jakoś zaprezentować.
Wyświetleń: 229 | Dodał: Pagórek | Data: 05.05.2014 | Komentarze (0)

Już dzisiaj w naszej szkole o 10 rozpoczną się kwalifikacje wojewódzkie Opolskiego Konkursu Informatycznego OKTI 2014, w którym udział weźmie 5 osób z naszej szkoły: - Kacper Mackiewicz - Bartosz Góra - Zofia Thiel - Łukasz Paczkowski - Lena Zatorska. Życzymy powodzenia!
Kategoria: Nauka | Wyświetleń: 150 | Dodał: Pagórek | Data: 05.05.2014 | Komentarze (0)

W szkolnych konfrontacjach teatralnych na pierwszych miejscach uplasowały się klasy(w kategorii I-III) 3a i w IV-VI 4a. Oprócz tego na gminne konfrontacje teatralne pojechały klasy 1a, 4b i 5a. W gminnych konfrontacjach w kategorii I-III ex equo wygrały klasy 3a i 1a, a w kategorii IV-VI na drugim miejscu była 5a, trzecim 4b, a na czwartym 4a.
Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 125 | Dodał: Pagórek | Data: 04.15.2014 | Komentarze (0)

Jakby komuś się znudziło przeglądać wiadomości zapraszamy tu.
Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 236 | Dodał: Pagórek | Data: 04.15.2014 | Komentarze (0)

W piątek będzie w naszej szkole Dzień Wiosny. Ubieramy się w jaskrawe kolory!
Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 296 | Dodał: Pagórek | Data: 03.20.2014 | Komentarze (0)

Tydzień temu i dzisiaj odbyły się dwa apele z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu odpowiednio dla IV-VI i I-III. Najpierw zaprezentowano kreskówkę o Sieciakach, a później Bartek Góra przeczytał swój komiks dotyczący bezpiecznego internetu. Potem dziewczyny z 3a czytały znaczenia imion w lutym, a na koniec nastąpiło podsumowanie konkursu "Czysta szatnia", w którym notabene wygrały klasa 1a i 3a.

Kategoria: Informacje | Wyświetleń: 126 | Dodał: Pagórek | Data: 02.11.2014 | Komentarze (0)

Z żalem informujemy, iż po "zweryfikowaniu" pracy z języka polskiego Bartka Góry okazało się, że Bartkowi wg kuratorium "nie wystarczyło" procentów do awansu na etap wojewódzki tego konkursu. sad
Kategoria: Nauka | Wyświetleń: 145 | Dodał: Pagórek | Data: 02.10.2014 | Komentarze (0)

« 1 2 3 4 5 »